„Tentative"

Arkadiusz Saczuk - Opiekun artystyczny
tel. 83 341 70 13

Tentative


Nazywamy się Tentaive i działamy przy Gminnym Ośrodku Kultury w Łomazach.
Nasz zespół powstał w lutym 2013 w pierwotnym składzie: gitara solowa – Mateusz Bańkowski, gitara rytmiczna – Klaudyna Bielecka, gitara Basowa – Zachariasz Karpowicz, instrumenty klawiszowe – Mateusz Olichwirowicz, instrumenty perkusyjne - Artur Telaczyński i wokal – Edyta Skibniewska.

Skład ten ulegał częstym zmianom. Aktualny skład zespołu to: gitara solowa – Maciej Chotkowski, gitara rytmiczna – Michał Koszewski, gitara basowa – Zachariasz Karpowicz, instrumenty perkusyjne – Justyna Abramek i Artur Telaczyński i wokal – Alicja Kaczan i Julia Szcześniak.

Nasz repertuar złożony jest głównie z rockowych brzmień ale nie zabrakło w nim też cięższych utworów instrumentalnych, czy lżejszych i spokojnych piosenek. Naszym promotorem jest Pan Arkadiusz Saczuk. Występowaliśmy już na dużych scenach ale mamy zapał do pokazania się na jeszcze większych.

Z tego miejsca wszystkich serdecznie pozdrawiamy oraz zapraszamy na nasze koncerty i stronę naszego zespołu na facebook’u (http://facebook.com/tentative.zespol)