System Powiadamiania SMS

lomazy smsSystem SMS opiera się na wysyłaniu krótkich informacji tekstowych dotyczących ważnych terminów, wydarzeń w gminie na podany numer telefonu komórkowego.

UWAGA !!!

Zgłoszenie się do Systemu SMS jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych (nr telefonu) przez Gminę Łomazy.

 

Aby znaleźć się w bazie osób, które otrzymują komunikaty z Gminy Łomazy należy wysłać sms o treści "lomazysms" pod numer 4301 (koszt wg stawek operatora).

Wdrożenie systemu jest kolejnym krokiem do szerszego i szybszego dotarcia z informacją do mieszkańców gminy.

Osoby, które zechcą zrezygnować z otrzymywania smsów, proszone są o wysłanie rezygnacji wraz z numerem telefonu, którego informacja dotyczy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych:

Administrator Danych - Wójt Gminy Łomazy.

Inspektora Danych Osobowych - Głowacki Marcin, 83 3417585, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Cel przetwarzania danych: Promocja Gminy, informowanie mieszkańców.

Podstawa prawna: Udzielenie zgody.

Odbiorcy: SerwerSMS Polska Sp. z o.o. oraz osoby upoważnione przez Administratora danych z wykluczeniem państw trzecich,

Okres przetwarzania danych: Dane są przeważane do momentu rezygnacji z usługi.

Prawa podmiotu: Podmiot ma prawo dostępu do przekazanych danych ich weryfikacji, sprostowania, uzupełnienia oraz cofnięcia zgody na przetwarzanie danych. W przypadku stwierdzenia niezgodności w przetwarzaniu danych ma prawo do wniesienia skargi do Inspektora Danych Osobowych (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub organu nadzorczego.

Rodzaj Danych: Nr telefonu.